Obsah stránky

Dotazník k projektu "Vybudování dětské skupiny v obci Určice"

čtvrtek, 09. listopad 2023 | Ostatní

Vážení a milí rodiče, spoluobčané,

touto cestou si Vás dovolujeme požádat o spolupráci při zjišťování zájmu o rozšíření služeb školy v obci Určice v podobě dětské skupiny.

Zřizovatel základní a mateřské školy, Obec Určice, připravuje projekt pro vybudování dětské skupiny. Zcela nový objekt by měl být vybudovaný  v  areálu  Základní školy a Mateřské školy Určice. Jedná se o vybudování dětské skupiny v počtu 2 x 12 dětí. 

Dětské skupiny jsou jednou ze služeb péče o děti předškolního věku v ČR a rozšiřují tak spektrum těchto služeb. Poskytují pravidelnou péči o děti již od 6 měsíců věku do zahájení povinné školní docházky (o děti mladší než 1 rok je možné pečovat jen ve skupině maximálně 4 dětí mladších 4 let). Péče je poskytována mimo domácnost dítěte a je zaměřena na výchovu, rozvoj schopností, kulturních a hygienických a sociálních návyků dítěte.


Touto cestou Vás žádáme o vyplnění anonymního dotazníku, kde získaná data respondentů využijeme ve studii proveditelnosti.  

Velmi si ceníme Vašeho názoru a s Vaším přispěním doufáme v úspěšnou realizaci našeho projektu. Děkujeme za Váš čas.

Odkaz na dotazník:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=lYLF9Fzv10Gv4BgwbPE3hEczDEwKCLJPk-yNkXlqK61UODBFSDBMV1RIUDRNSjY0RlNIV0lFVEE2SS4u

 

Velmi děkuji za spolupráci, s pozdravem

-- Ing. Zuzana Nakládalovámístostarostka obce Určice, tel. 792 365 520

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.